20160221

naša kuchyňa // our kitchenMilý priatelia // Dear friends

Vítam Vás v našej kuchyni :-) Vymyslela som si ju sama :-o a za pomci môjho manžela a jeho otca sme ju aj svojpomocne zrealizovali. Dnes tu trávime väčšinu času a myslím, že hovorím za všetkých, cítime sa tu príjemne.  

I would like to welcome you to our farmhouse kitchen. I have a unique style following some initial ideas, my husband and father in law assisted in putting these ideas into practice.
I have always found my most interesting ideas while designing new crafts within the farmhouse, which has 50 arched doorways & windows, now named the 50 ARCHES.
Kuchyňa bola najobľúbenejším miestom nášho milovaného člena rodiny, jedného z prvých obyvateľov domu s 50 oblúkmi, Gandyho. Minulú sobotu (6.2.2016) sme sa s našou láskou po 9 rokoch museli rozlúčiť. Veľký smútok v našich srdciach pretrváva a Gandy nám chýba každú minútu.. veríme, že už ho nič nebolí a odpočíva v pokoji ;-( 

We now find ourselves as a family, spending many happy hours together in the farmhouse kitchen together with Gandy, but sadly he recently died on 6th feb 2016, at 9 years of age. 
This is a great loss for us. Love you forever, baby.

..................................................................................................................
Z kuchyne vedie táto vnútorná chodba do jedálne, na dokončení ktorej, momentálne pracujem :-) Na pravo sú dvere do kúpeľne a WC, rekonštrukcia ktorých nás čaká po ukončení vykurovacej sezóny, na jar 2016. 

We are having new construction work undertaken on the grand hall and one of our bathrooms. Malý náhľad do jedálne, odkiaľ sa lúčime.
.. and saying good bye from dinning roomZ domu s 50 oblúkmi Vám prajeme pekné dni, pevné zdravie celým vašim rodinám a veľa lásky.

Love you all,
Adriana

10 komentárov:

 1. Krasa... Ma to atmosferu-dusu.... Jana

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nedivím se, že v kuchyni trávíte hodně času - je opravdu vymazlená!
  A přeju, ať ztráta brzy přebolí, není to jednoduché, loučit se s členem rodiny :-( Hodně sil! L.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujeme krásne.. trvalo mi roky dostať ju do tejto podoby no a ešte ju čaká maľovanie na bielo/maslovo ;-) Ďakujeme i za súcitenie, naozaj to nie je ľahké, veľmi chýba :´-( Pekný deň prajem, Adriana

   Odstrániť
 3. Adrianko, nádherná kuchyně ..... je na ní vidět, že je tvořená s láskou .... Marki

  PS: Ztráta tvého psího kamaráda mě moc mrzí, před časem jsem si to prožila taky, nejde zapomenout, jen se s tím smířit ...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Marki, pekne si to napísala.. veľa lásky a ešte veľa človečiny :-) keďže takmer všetko sme robili samy. PS: Ďakujem.. Aj Tebe prajem aby si to zvládla, skutočne to s človekom otrasie, keď je puto silné.. Prajem veľa sily, Adriana

   Odstrániť
 4. Rozmýšľam Adi akým slovom ťa potešiť ale myslím že útechu a úľavu Ti prinesie len čas ❤️
  Kuchyňu aj s chodbou si dotiahla do dokonalosti ...teším sa na jedáleň 😉
  Papa
  D.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Danka.. Ty vieš, ako veľmi mi chýba ❤️ .. neviem, či čas, ale už tu nikdy nebude :´-( a ja sa musím naučiť žiť bez neho..

   Na jedáleň sa teším aj ja, už druhý rok ;-) pa, Ada

   Odstrániť
 5. Aďka vždy je to veľmi ťažké, keď odíde náš miláčik. Viem ako sa cítiš a všetko vyrieši len čas, presne ako Danka písala. Bohužiaľ iný liek na to nie je. Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dakujem Adka za podporu.. je to tazke a zle to znasam.. bol to moj najlepsi priatel, moja zivotna laska ♡ cele dni/roky sme boli spolu :´-( mozno raz.. Ada.

   Odstrániť